Mūsu komanda

Mūsu komanda

Andris Drēska
Direktors

Uzņēmuma īpašnieks, vadītājs. Starptautiskie kontakti (ENG, RU)
Mob.Tālr: +371 22003325
E-pasts: andris@alejasprojekti.lv

Gunta Bētiņa

Galvenā grāmatvede

Grāmatvedības vadība, norēķinu salīdzināšana
Mob.Tālr: +371 26522293
E-pasts: gunta@gpv.lv

Sandra Daņiļčenko

Grāmatvede

Grāmatvedība
Mob.Tālr: +371 26091935
E-pasts: gramatvediba@alejasprojekti.lv

Līga Lejāne-Zemeža

Biroja vadītāja

Lietvedība

Mob.Tālr: +371 29432512

E-pasts: liga@alejasprojekti.lv

Anete Gurtiņa

Projektu vadītāju asistente

Ainavu arhitekte

Mob. Tālr: +371 26602498

E-pasts: anete@alejasprojekti.lv

Eva Plaude

Tāmētāja

Cenu piedāvājumu sagatavošana
Mob.Tālr: +371 27129494
E-pasts: tames@alejasprojekti.lv

Mārtiņš Kārklevalks
Projektu vadītājs

Sertificēts ainavu tehniķis - darbu vadītājs
Mob.Tālr: +371 29474971
E-pasts: martins@alejasprojekti.lv

Igors Cupruns

Projektu vadītājs

Darbu vadītājs, dārznieks
Mob.Tālr: +371 29364695
E-pasts: igors@alejasprojekti.lv


Ilze Briede
Projektu vadītāja

Sertificēta ainavu tehniķe - darbu vadītāja, dārzniece
Mob.Tālr: +371 26429295
E-pasts: ilze@alejasprojekti.lv

Māris Gailis
Projektu vadītājs

Labiekārtošana, bruģēšana

Mob.Tālr: +371 22327731

E-pasts: maris@alejasprojekti.lv

Ingrīda Strazda

Darba aizsardzības speciāliste, stādu sagādniece

Stādu un dārza preču sagāde, realizācija

Mob.Tālr: +371 29392947

E-pasts: ingrida@alejasprojekti.lv

Gatis Ķienis
Tehniskās daļas vadītājs

Tehnikas pakalpojumi
Mob.Tālr: +371 29470137

E-pasts: gatis@alejasprojekti.lv