Privātmāju dārzu kopšana

Sakopts dārzs ir katras ēkas un tās saimnieka vizītkarte. Ikdienas steigā bieži mums tam pietrūkst laika un profesionālu iemaņu. Tādēļ svarīgi dārza kopšanas darbus būtu uzticēt profesionāliem dārzniekiem ar pieredzi un zināšanām par augiem, to dzīves ciklu un augšanas prasībām.

Zāliens kalpo kā dārza pamatelements un zaļā rota, kas veido fonu pārējiem apstādījumiem, kā arī kā atpūtas vieta visai ģimenei. Lai piemājas zāliens priecētu katra sirdi tam nepieciešama: regulāra pļaušana, mēslošana, aerācija, vertikulācija, miglošana, ielabošana, kā arī laistīšana.

Koku un krūmu vainaga un zarojuma formām regulāri jāseko līdzi, lai tie augtu un attīstītos proporcionāli pareizi un spēcīgi. Lielai daļai ziedošo krūmu un koku ir svarīgs arī to izgriešanas laiks, no kā atkarīga arī ziedēšana. Kokaugu ilgmūžības un krāšņuma priekšnoteikums ir sauso daļu izgriešana, vainaga veidošana, mēslošana, laistīšana, miglošana.

Puķu dobes ir spilgti akcenti dārzā, kas priecē ar savu smaržu un krāsām no agra pavasara līdz vēlam rudenim, ja vien tiek veikti tādi nepieciešamie darbi kā ravēšana, pārstādīšana, mēslošana, laistīšana, veco ziedu izgriešana, ieziemošana.

Uzņēmums regulāri kopj privātos dārzus Jelgavā, Rīgā un Jūrmalā. Privāto dārzu īpašnieki augstu novērtē uzņēmuma servisa kvalitāti, cenas un diskrētumu.

  Radušies jautājumi?

hCaptcha

Mēs parasti atbildam 24 stundu laikā.

Kontakti

  Jelgava, Graudu iela 4a, LV 3001

  +371 29432512

 birojs@alejasprojekti.lv